مراحل عکس رنگی رحم با بیهوشی

مراحل عکس رنگی رحم با بیهوشی

با توجه به سوالات متعدد بانوان محترم در مورد مراحل انجام عکسبرداری رحم با بیهوشی (عکس رنگی رحم با بیهوشی) در این صفحه شرح کاملی از روند انجام کار داده میشود.

زمان انجام عکس رنگی رحم (HSG) بین روزهای هفتم تا سیزدهم از شروع اولین روز سیکل و بشرط پاکی میباشد و در مرکز طب آزما قم روزهای شنبه , سه شنبه و اغلب پنجشنبه ها اینکار با بیهوشی انجام میشود (ودر هر روز فقط 10 خانم پذیرش میشوند).

در صفحه سوالات شایع میتوانید پاسخ سوالات خود را ببینید. جهت ورود به صفحه سوالات شایع اینجا کلیک کنید.

1-اولین قدم جهت انجام عکسبرداری رحم با بیهوشی ( عکس رنگی رحم با بیهوشی) مطالعه کامل وبسایت جهت آشنایی کامل با مزایا و محاسن و شرایط این روش میباشد.

2-پس از واریز هزینه بیهوشی بین ساعات  4 تا 8 بعد از ظهر با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۷۹۷۵۶ تماس بگیرید تا از روز عکسبرداری همراه با زمان تقریبی انجام کار خود مطلع شوید. روز اعلام شده به شما قطعی بوده ( مگر در موارد و شرایط خاص که حتما قبل از آن با شما هماهنگی خواهد شد ) اما زمان انجام کار شما تقریبی میباشد، زیرا زمان عکسبرداری جهت بیماران متفاوت بوده و میتواند از یکربع تا یکساعت طول بکشد. با توجه به این که فاصله زمانی پذیرش بیماران ۲۰ دقیقه می باشد چنانچه کار بیماری طولانی تر از زمان معمول باشد زمان شروع کار بقیه نیز به تاخیر خواهد افتاد .

جهت اطلاع از هزینه ها اینجا کلیک کنید.

3- جهت انجام عکسبرداری رنگی رحم با بیهوشی (عکس رنگی رحم با بیهوشی) علاوه بر رعایت شرایط خاص عکس رنگی (نظیر عدم انجام مقاربت از زمان شروع دوره ، اطمینان از عدم بارداری ، خوردن انتی بیوتیک ، استحمام در روز عکسبرداری) رعایت موارد مربوط به بیماران بیهوشی نیز الزامی می باشد:

الف-نخوردن خوراکی و اب از ۷ ساعت قبل از عکسبرداری
ب-گرفتن نوار قلب برای بیماران بالای ۴۰ سال

ج-اعلام وجود هر گونه بیماری در زمان انجام مشاوره بیهوشی

د- خارج کردن دندانهای مصنوعی هنگام بیهوشی

ه- خارج کردن آدامس قبل از شروع بیهوشی

و- پاک کردن لاک ناخن ها به دلیل ممانعت از فعالیت دستگاه نمایشگر کار قلب

4- بیهوشی انجام شده نسبت به بیهوشی اعمال جراحی سبکتر بوده و تا کنون هیچ مورد عارضه داری نداشته ایم. بیهوشی کامل از طریق تزریق دارو به دست صورت گرفته و بیمار هیچگونه دردی احساس نخواهد کرد.

بانوانی که از شهرهای دیگر تشریف می آورند ابتدا نسخه خود را به تلگرام شماره ۰۹۳۵۳۶۹۲۶۸۵ ارسال نموده و سپس با شماره تلفن ۰۲۵۳۱۱۹ ، داخلی ۸۱۲ تماس بگیرند تا از طرف مرکز طب آزما نیز پذیرش بشوند و در صورت وجود اشکال در نسخه نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

5-زمان حضور شما در مرکز طب آزما یکربع قبل از ساعت اعلام شده جهت انجام عکسبرداری می باشد تا زمان کافی جهت تهیه داروهای لازم عکسبرداری را داشته باشید . داروهای مورد نظر در هنگام پذیرش در دفترچه ی بیمه و یا نسخه ی ازاد ثبت شده و باید انرا از داروخانه ی جنب مرکز تهیه بفرمایید .

6- بانوانی که از شهرهای دور جهت عکسبرداری رنگی از رحم (عکس رنگی رحم با بیهوشی) با بیهوشی به شهر قم می آیند بهتر است که شب قبل را در یکی از هتل ﻫای قم و یا خانه اقوام بگذرانند تا احیانا بدلیل سفر طولانی دچار لکه بینی نشوند.

7- جهت کمک به بانوان در هنگام عکسبرداری رحم با بیهوشی (عکس رنگی رحم با بیهوشی) (چون وقتی بیمار در وضعیت معاینه زنان روی تخت رادیولوژی قرار میگیرد پس از بیهوشی شل شده و پای بیمار میافتد) حضور همسر و یا خانمی که توانایی نگهداری و کمک به جابجایی بیمار را داشته باشد ( و حامله نباشد )الزامی است.

8- آدرس دقیق مرکز طب آزما در صفحه تماس با ما همراه با کروکی ثبت شده است.

جهت راهنمایی بیشتر عزیزانی که از مسیر تهران به قم میایند بعد از عوارضی قم دومین خروجی ( نرسیده به پل روی اتوبان ) بطرف مرکز شهر ، به سمت راست از مسیر خارج می شوید و به میدان چند سطح ۷۲ تن وارد میشود – ۲۷۰ درجه به سمت چپ گردش می کنید و وارد کمربندی کاشان – جمکران می شوید و حدود ۸۰۰ متر مستقیم ادامه مسیر می دهید تا ساختمان استانداری قم را سمت راست ببینید و خروجی جلوی ساختمان استانداری را خارج شوید بعد از حدود هفتصد متر و گذر از دو میدان ساختمان مرکز سمت راست شما مشخص میباشد.( خیابان خاکفرج _ بین کوچه 63 و 65 )
.

دوستانی که از مسیر سلفچگان وارد قم میشوند مستقیم بطرف مرکز شهر آمده و تقریبا ۴۰۰ متر بعد از حرم حضرت معصومه و میدان مطهری مرکز طب آزما را در سمت چپ خود ملاحظه مینمایند.

9- پس از انجام عکسبرداری و هشیاری کامل و نوشیدن آب میوه میتوانید با همراه از مرکز خارج شوید.

توصیه ما به بانوانی که از شهرهای دیگر مراجعه کرده اند اینست که حداقل یکساعت از شهر خارج نشوند و پس از اطمینان از عدم وجود هر گونه مشکلی نظیر درد شدید یا خونریزی (بندرت) از شهر خارج شوند.

10- لطفا برگه نظرات ارائه شده در مرکز را بادقت تکمیل نموده و به مسئول پذیرش ارائه فرمایید تا امکان بهبود شرایط برای ما وجود داشته باشد.

11- در صورت تمایل به انجام تست پاپ اسمیر در زمان نوبت دهی هماهنگی بفرمایید.

۱2- تلاش بر آن است که جواب بانوانی که از شهرهای دیگر به قم تشریف می آورند در همان روز آماده شود اما چنانچه این امر بدلایلی مقدور نشد عکس و گزارش از طریق پست یا فاکس ارسال خواهد شد.

13- از اینکه آدرس وبسایت، اینستاگرام و تلگرام ما را با دوستان خود و کسانیکه بدلایل مختلف از انجام عکسبرداری رنگی رحم (HSG) هراس دارند به اشتراک میگذارید از شما سپاسگزاریم.

14- در زمان عکسبرداری متخصص بیهوشی و کارشناس خانم بیهوشی بالای سر شما ایستاده و همسر بیمار نیز درکنار ایشان مراقب وی میباشد و بیمار پوشیده میباشد.کل پروسه عکسبرداری توسط کارشناس خانم انجام میشود.