هزینه عکس رنگی رحم (HSG) در مرکز طب آزما قم در سال ۱۴۰۲

نوع بیمههزینه عکس برداریهزینه دارو
آزاد805.000 تومان162.000 تومان
تامین اجتماعی680.000 تومان 56.500 تومان
خدمات درمانی680.000 تومان56.500 تومان
نیروهای مسلح310.000 تومان 48.000 تومان
بیمه تکمیلینامه بیهوشی جهت بیمه تکمیلی داده می شود 

جهت اطلاع از هزینه بیهوشی با شماره 09127479756 تماس حاصل فرمائید.

هزینه عکس رنگی رحم (HSG)

جهت اطلاع از هزینه بیهوشی با شماره ۰۹۱۲۷۴۷۹۷۵۶ تماس بگیرید.

هزینه بیهوشی جهت عکس رنگی رحم (HSG) در قم ( مرکز تصویر برداری پرتو طب آزما ) (یک شنبه ، سه‌شنبه و پنج شنبه ها) و جهت بیماران خارجی 100 دلار می باشد . هزینه عکسبرداری و هزینه داروها و لوازم با بیمه محاسبه میشود. 

نخستین قدم جهت پذیرش بانوان جهت انجام عکس رنگی رحم یا HSG واریز هزینه بیهوشی به شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۷۰۴۰۲ بنام مرکز تصویر برداری طب آزما می باشد که بهتر است در روزهای دوم سوم شروع دوره انجام شود.
حتما فیش واریزی جهت ارائه به مرکز آورده شود و در صورت پرداخت با موبایل بانک یا اینترنتی پرینت حساب بگیرید بصورتی که مشخص باشد مبلغ به چه حسابی واریز شده. کسانیکه بیمه تکمیلی دارند در مورد پرداخت و یا عدم پرداخت هزینه بیهوشی از بیمه خود سوال نموده و در صورت نیاز جهت ارایه به بیمه خود برگه بگیرید.  

پس از مشاهده هزینه عکس رنگی رحم با بیهوشی در قم می توانید از طریق صفحه در خواست نوبت، نوبت خود را به صورت انلاین رزرو کنید.

نوبت دهی عکس رنگی رحم

بعد از واریز بین ساعات  4 تا 8 بعد از ظهر با شماره تلفن ۰۹۱۲۷۴۷۹۷۵۶ تماس بگیرید تا از روز عکسبرداری همراه با زمان تقریبی انجام کار خود مطلع شوید. روز اعلام شده به شما قطعی بوده ( مگر در موارد و شرایط خاص که حتما قبل از آن با شما هماهنگی خواهد شد ) اما زمان انجام کار شما تقریبی میباشد، زیرا زمان عکسبرداری جهت بیماران متفاوت بوده و میتواند از یکربع تا یکساعت طول بکشد. با توجه به این که فاصله زمانی پذیرش بیماران ۲۰ دقیقه می باشد چنانچه کار بیماری طولانی تر از زمان معمول باشد زمان شروع کار بقیه نیز به تاخیر خواهد افتاد.

قیمت عکس رنگی رحم با بیهوشی

هزینه عکس رنگی رحم با دفترچه تامین اجتماعی 680 هزار تومان است.

هزینه عکس رنگی رحم با دفترچه خدمات درمانی 680 هزار تومان است.

هزینه عکس رنگی رحم با دفترچه نیروهای مسلح 310 هزار تومان است.

هزینه عکس رنگی از رحم به صورت آزاد 805 هزار تومان است.

پیشنهاد می شود مراقبت های بعد از انجام عکس رنگی رحم را مطالعه کنید تا پس از آن دوره نقاهت شما زمان کمتری داشته باشد.